Privatūs senelių namai “Sidabrinis amžius”

 

 

 

Privatūs senelių namai „Sidabrinis amžius“ yra įsikūrę Anykščių rajone, Kuprių kaime ant Šventosios upės kranto. Aplink privačius senelių namus ošia miškai ir dvelkia gaivus oras. Šiuose senelių namuose yra laukiami garbaus amžiaus senjorai, kuriems yra reikalinga laikina arba nuolatinė globa bei priežiūra.

Privačiuose senelių namuose „Sidabrinis amžius“ yra 12 kambarių, kuriuose gali gyenti po viena ar du senjorus. Patogiam gyvenimui yra pritaikyti tualetai bei dušai. Pirmame aukšte erdvi aplinka pusryčiams, pietums bei vakarienei, yra  didelis televizorius norint pažiūrėti įdomią laidą ar sužinoti dienos naujienas. Erdvioje saleje yra rengiami įvairūs užsiėmimai čia gyvenantiems senjorams: gyventojų gimtadienių šventimas, įvairios vakaronės, tradicinių švenčių minėjimas, filmų žiūrėjimas, įvairiūs rankdarbiai pagal poreikį ir pomėgius. Seneliai šventadieniais pagal norą yra vežami švęsti Šv. Mišių į Anykščių arba Svėdasų bažnyčias.

Privatūs senelių namai „Sidabrinis amžius“ turi licenciją socialinei globai teikti. Jei Jums reikalinga valstybės socialinė parama, „Sidabrinio amžiaus“ darbuotojai suteiks pilną reikalingą informaciją apie socialinės paramos galimybes. Jums reikės pateikti visus reikalingus dokumentus ir yra galimybė trūkstamą dalį įmokos už apgyvendinimą senelių namuose gauti iš savivaldybės. Tuomet bus pasirašyta trišalė sutartis tarp senelių namuose „Sidabrinis amžius“ norinčio apsigyventi asmens arba jį atstovaujančio asmens, senelių namais „Sidabrinis amžius“ ir savivaldybe.

Privačiuose senelių namuose „Sidabrinis amžius“ dirbantys darbuotojai bei slaugytojos užtikrins saugų poilsį visą parą. Gyventojų sveikata nuolat rūpinasi apylinkės šeimos gydytojas.

Jei pageidausite ramaus poilsio,  jaukioje bibliotekėlėje galėsite skaityti knygas, o norėdami pabūti gamtoje, ant Šventosios upės kranto galėsite grožėtis nuostabia upės vaga bei klausytis paukščių čiulbesio.

Privatūs senelių namai „Sidabrinis amžius“ yra įsikūrę Anykščių rajone, tad čia netrūks įvairių pramogų. Galima aplankyti  Anykščių Šv. Mato bažnyčią, kurios bokštai siekia 79m., Lajų taką, į kurio viršūnę pakilti yra įrengtas liftas, tad pamatyti gražius vaizdus bus paprasta ir senjorams, taip pat Puntuko akmuo, pasivažinėjimas siauruku, edukacinė programa Arbatos kelias Anykščiuose, žvakių liejimo edukacinė programa ar edukacinė programa „Saulės blynas“, kur  vedami seminarai apie vaistažoles ir jų poveikį organizmui, ir daug kitų įdomių vietų laisvalaikiui.
Mes siekiame sukurti malonią ir jaukią namų aplinką, kad įsikūrę privačiuose senelių namuose „Sidabrinis amžius“ būtumėte saugūs ir prižiūrėti.

Kontaktai:

Utenos apskritis,
Anykščių rajonas,
Kuprių kaimas, Lietuva
Tel.: +37065905300
El. paštas: sidabrinisamzius@gmail.com
El. svetainė: www.sidabrinisamzius.lt